Primobolan jest to steryd anaboliczno-adrogenny, który pozwala na rozbudowanie mięśni, w szybszy sposób. Jest to steryd, który przyjmujemy, w sposób iniekcyjny, dzięki czemu nie narażamy wątroby na uszkodzenia.

Dawkowanie Primobolanu

Steryd pod nazwą Primonbolan jest środkiem, który mogą przyjmować mężczyźni, a także kobiety. Podczas prawidłowego dawkowania, ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest bardzo małe, a często zdarza się tak, że wcale nie występują. Dawkowanie tego sterydu zależy od płci, a także doświadczenia. Odpowiednia dawka dla mężczyzn, która przynosi rezultaty mieści się w przedziale 100 do 300 mg tygodniowo. Jest to dawka, która jest zalecana dla amatorów, a także osób, które rozpoczynają przygodę z kulturystyką i sterydami, natomiast osoby, które zakończyły kilka cyklów przyjmowania tego sterydu, mogą zwiększyć swoją dawkę tygodniową od 500 mg do 800 mg. Jednak zwiększenie tej dawki, nawet u osób, które wcześniej przyjmowały primobolan może spowodować skutki uboczne takie jak:
– łysienie
– wystąpienie trądziku
– a także wzrost zarostu

Primoboloan może być również stosowany przez kobiety. Jednak ich dawka różni się od tej, którą mogą przyjmować mężczyźni. Prawidłowe dawkowanie tego środka u kobiet wynosi od 50 do 100 mg tygodniowi. Jest to dawka, która zapewni odpowiednie rezultaty, w szybki sposób, a zarazem nie spowoduje skutków ubocznych, jednak powinny sięgać po ten środek w formie tabletek, a spowodowane jest to szybszym działaniem, dzięki czemu, gdy stężenie we krwi będzie za duże i zostaną zauważone przez kobietę, jakieś niepokojące objawy, odstawienie tego sterydu spowoduje, szybki spadek stężenia.

Primobolan, jest bardzo często stosowany przez zawodowców, którzy stosują go przed zawodami, aby polepszyć swoje wyniki. Masa, którą uzyskujemy podczas stosowania tego sterydu, jest najwyższej jakości, nie występuje retencja wody w organizmie, dzięki czemu nie występuję objaw podwyższonego ciśnienia, który może być spowodowany właśnie zatrzymywaniem wody w organizmie.

Bezpieczne dawkowanie, z pewnością pozwoli uniknąć zbędnych skutków ubocznych, bardzo ważnym aspektem, jest odpowiednia długość przyjmowania tego sterydu. Jeden cykl powinien trwać od 8 do 12 tygodni.

Stosując primobolan przed zawodami, należy zacząć stosowanie go 4-5 tygodni przed zawodami, ponieważ tyle wynosi czas, który jest wykrywalny w naszym organizmie.

Primobolan to steryd, który daje stały wzrost masy mięśniowej, ale także pomaga w szybszej regeneracji, w efekcie poprawia wygląd mięśni, dzięki czemu skutki działania mogą być widoczne już po pierwszym cyklu.

Źródło: https://najlepszekoksy.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here