Firma medyczna Euro-Medical powstała w 2011 r i od tej pory prężnie rozwija się i osiąga kolejne sukcesy służąc   szpitalom, klinikom, gabinetom lekarskim a także wszelkim jednostkom służby zdrowia jak i pacjentom czy osobom prywatnym. Z roku na rok rozszerzamy nasza ofertę cenową, szukamy dla klienta nowoczesnych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszystkie nawet wygórowane wymagania. Pracujemy z setkami firm, nie tylko krajowymi ale również zagranicznymi, co czyni naszą ofertę handlową niezwykle bogatą w współczesne nowinki w branży medycznej.  Setki konstruktorów a także inżynierów z całego świata silnie pracują na bogactwo i sukces naszej oferty cenowej. Mamy niezwykle zgrany oraz pragnący stałego rozwoju team handlowców i wsparcia sprzedaży. Dzięki licznym szkoleniom posiadamy wiedzę, dobrze służyć pomocą klientowi podczas procesu zakupowego. Potrafimy doradzić klientom biznesowym sprzęt lub aparaturę   zważając na indywidualne wymagania Klienta, warunki lokalowe, jak również nawiązując do państwa możliwości finansowych. Świetnie wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest najlepsze, dlatego proponujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do Państwa.  Przez lata pracy na rynku polskim wykonaliśmy miliony rozmów z interesantami, toteż nasz team może nosić miano ekspertów pod każdym względem. Potrafimy doradzić naszym klientom korzystne rozwiązania ze wskazaniem właściwego budżetu jakim określony klient dysponuje. Czekamy na państwa: www.euro-medical.pl  . Zapraszamy.

Poznaj cennik aparatury medycznej w EURO-MEDICAL

Nie zawsze drogie rozwiązania są najlepsze, dobrze więc mieć podczas zakupów  dobrego doradcę, który rozumie twoje oczekiwania, widział wszelkie wymagania i dopasuje rozwiązanie mając pod uwagą twój budżet.  Przez wiele lat pracy wprowadziliśmy na lokalny rynek wiele marek sprzętu medycznego, tysiące łóżek szpitalnych, szafeczek przyłóżkowych , wózków do przewozu chorych, szaf lekarskich, foteli ginekologicznych elektrycznych, wózków wielofunkcyjnych i innych sprzętów. A także duże ilości aparatury medycznej, m.in. monitorów pacjenta, aparatów do ekg, pulsoksymetrów, kardiotokografów oraz wiele,  wiele innych. Pragniemy podziękować Państwu za zaufanie przez lata współpracy. Chcemy nadal strać się dla Państwa, rozwijać ofertę handlową, szukać nowinek, innowacyjnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę firmową.

Zlokalizowani jesteśmy na samym południu kraju, posiadamy stosunkowo wielki magazyn, co umożliwia nam na utrzymanie dużych ilości sprzętu i aparatury, wiąże się to z krótkimi terminami realizacji waszych zamówień, co wyróżnia naszą markę na tle firm konkurencyjnych.  Jak wiadomo termin realizacji jest ważnym czynnikiem jeżeli chodzi o wybór sprętu medycznego czy aparatury przez klientów.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznego lub poprzez stronę firmową, umieściliśmy na niej chat- dzięki czemu możecie Państwo mieć kontakt z nami na żywo.