F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres mail: [email protected]

Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt oraz aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie handlowej posiadamy kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia pacjenta, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeśli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę www.euro-medical.pl. Jako firma pracujemy na runku już ponad 12 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki projektów w zakresie dostaw sprzętu medycznego dla polskich i zagranicznych klientów. Aparatura medyczna z naszej oferty służy pacjentom w różnych placówkach na terenie kraju. Naszymi kontrahentami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki. Podstawowym produktem , który oferujemy są monitory pacjenta. Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory.
Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych : https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Kardiomonitory to podstawowe urządzenia wykorzystywane przez pracowników służby zdrowia do oceny ogólnego stanu zdrowia pacjentów. Zazwyczaj monitor parametrów życiowych rejestruje: NIBP, puls, Spo2, temp, częstość oddechów. W szczególności ich podstawowe zastosowanie polega na monitorowaniu podstawowych parametrów pacjenta podczas trwania zabiegów jak również operacji. Dzięki stosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podjęcie decyzji i pomagają zaoszczędzić czas poświęcany na szukanie informacji. W monitory pacjenta wyposażone są różne oddziały szpitalne – sale pooperacyjne, sale nadzoru intensywnej opieki medycznej ale również przychodnie, gabinety medyczne, domy opieki osób starszych. Dostępne są w obrocie również przenośne monitory pacjenta, które mogą być używane w domach prywatnych. Urządzenia dostępne są w rożnych konfiguracjach, rozdzielczościach oraz z opcjami za dopłatą takimi jak wózek pod monitor pacjenta, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Zobacz pełną naszą ofertę na naszej stronie internetowej.
Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od lat budujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką wyrobów zachęcamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.