Strona głównaUncategorizedNajepsze suplementy

Najepsze suplementy

Dla większości osób uczęszczających na siłownię w celu poprawy swojej sylwetki, oraz zatroszczenia się o swoje zdrowie, sterydy nie są najlepszą opcją. żeby osiągnąć zadowalające rezultaty wystarczą regularne treningi, kontrola swojej diety, odpowiednia ilość snu oraz zdrowy rozsądek. Sytacja się nieco zmienia, gdy weźmiemy pod uwagę ambicję sportowców, których celem jest występowanie na kulturystycznej scenie, lub kariera w świecie fitness. W przypadku takich osób, zastosowanie środków dopingujących, może mieć swoje uzasadnienie. Trzeba wiedzieć, że stosowanie takich substancji musi odbywać się pod stałą kontrolą lekarza, trenera oraz badań. Jeśli jednak, zdecydujesz się na dodatkowe wspomaganie, to warto wiedzieć czym są najlepsze sterydy

Sterydy na rynku 

Rynek środków dopingujących od wielu lat produkuje przychody rzędu miliomów dolarów i z każdym rokiem ta liczba rośnie. Stosowne są one  powszechnie przez światowej klasy atletów, jak również zwykłych amatorów siłowni. Sterydy można podzielić na kilka kategorii, dziś jednak skupimy się na tych, które cechują się najwyższymi zdolnościami anabolicznymi, czyli pozwalają na najszybszy przyrost masy mięśniowej. Warto zaznaczyć, że nie są to środki stosowane przez początkujących, a zawodników, którzy zdążyli już poznać swój organizm. W innym przypadku, stosowanie środków dopingujących może przynieść więcej strat niż korzyści.

1. Testosteron – jest to męski hormon płciowy, który naturalnie wytwarzany jest przez nasz organizm. Oznacza to, że poza silnym przyśpieszonym rozrostem masy mięśniowej, jest on stosunkowo bezpieczny dla zdrowia stosującego. Ma on bardzo dobry wpływ na syntezę białek oraz mineralizację kości, co oznacza, że dzięki niemu możemy szybciej się regenerować, szybko zwiększyć masę ciała, a nawet sprawić, że będziemy mniej podatni na kontuzje.

2. Nandrolon – jest to związek chemiczny, który nie występuje naturalnie w naszym organizmie. Najczęściej spotkamy go w takim środku jak DECA Durabolin. Nandrolon powoduje silniejszy efekt anaboliczny niż testosteron, jednak może również prowadzić do dużo gorszych efektów ubocznych. Jednym z najbardziej znanych jest tzw. ,,deca dick”, czyli występujące po nieodpowiednim stosowaniu środku problemy z potencją.

3. Trenbolon – jest to jeden z najsilniejszych, ogólnie dostępnych na rynku sterydów. Dzięki swoim właściwościom pozwala zażywającym go osobom na budowanie niemal czystej masy mięśniowej. Jego stosowanie może się jednak wiązać z wystąpieniem pewnych środków ubocznych: podniesienie ciśnienia, łysienie, czy pojawienie się trądziku.

Źródło: https://najlepszekoksy.com/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne