Strona głównaUncategorizedUrozmaicenie życia seksualnego

Urozmaicenie życia seksualnego

Każdy chce, by jego seks był jak najlepszy. Chce czuć się dobrze, chce osiągać najlepsze i najsilniejsze orgazmy, ale chce również jak najbardziej zadowolić swojego partnera czy partnerkę. Zrobiliśmy listę najlepszych zabawek, gadżetów erotycznych, które przydadzą się tym, którzy dopiero zaczynają urozmaicać swój seks jak i dla tych, którzy już wiedzą jak to robić, ale chcą wciąż testować nowości pojawiające się na rynku.

Kilka najlepszych (wg Nas) gadżetów erotycznych, dla każdego!

  1. Porządny, sprawdzony lubrykant. Jest ich na rynku całe mnóstwo, dlatego warto wypróbować kilka, by wybrać najlepszy dla Was. Przyda się dla par, dla singli… Będzie sprawdzał się zarówno na początku związku (nawet podczas pierwszego razu) jak i po 20 latach związku!
  2. Woskowe świece – odpalasz, lejesz olejek na ciało i robisz masaż partnerce, czy partnerowi. Nie martw się, nie poparzycie się – ale będzie naprawdę gorąco!
  3. Płynna czekolada (nie prawdziwa! tylko ta ze sklepu erotycznego!). W końcu jedzenie to coś co każdy uwielbia – a jedzenie połączone z seksem? Mmm…
  4. Wibrator – zwłaszcza ten dla początkujących. Zakup powinien być przemyślany a materiały, z których został wykonany wibrator – tylko najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na takim zakupie.
  5. Jeżeli lubicie seks w prezerwatywie – bądź macie inny powód jej stosowania (chociażby brak chęci zajścia w ciążę) wybierzcie odpowiedni rozmiar i odpowiedni materiał. Prążkowane, zapachowe, cieniutkie… Do wyboru, do koloru.
  6. Delikatne piórko – w połączeniu z przepaską na oczy i bardzo delikatnym muskaniem ciała sprawi, że partner czy partnerka, zwariują!
  7. Kulki gejszy – zarówno dla samotnych kobiet, które chcą ćwiczyć mięśnie kegla, ale również dla par, które chcą troszkę… pikanterii wprowadzić do swojej alkowy.
  8. Korek analny – to jednak zabawka dla nieco… „zaawansowanych”. Jeśli będziecie chcieli zacząć przygodę z seksem analnym – wcześniej o tym porozmawiajcie, dobrze się do tego przygotujcie – zabawki na pewno Wam to ułatwią – wybierzcie jednak te odpowiednie – dla początkujących.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne