Seks oralny

Seks oralny to ten rodzaj seksu, który jedni kochają inni wręcz przeciwnie – nienawidzą – i na samą myśl o takim seksie jest im niedobrze. Cóż. Pamiętaj tylko, że warto spróbować, bo jak nie spróbujesz to będziesz dość… samolubnym kochankiem/kochanką. Ten rodzaj seksu nie należy do prostych, choć mogło by się tak wydawać. Jak więc robić TO dobrze?

Jak go pieścić?

  1. Mimo tego co mówią, nie utrzymuj zbyt długo kontaktu wzrokowego z kochankiem. Zerknij na niego czasami – delikatnie, subtelnie. Lepiej skup się na pieszczotach a nie na nim. On niech patrzy na to co wyprawiasz z jego fiutem.
  2. Spróbuj (chociaż spróbuj, chyba, że faktycznie uwielbiasz to robić) zachowywać się tak, jak byś kochała go pieścić ustami. Jeśli czujesz się już… zmęczona – to mu tego absolutnie nie okazuj. Niech widzi w Tobie entuzjazm – a na pewno się odwdzięczy.
  3. Nie wystawiaj zębów! Gryźć możesz jabłko, a nie jego delikatny organ, a jeśli już naprawdę chcesz go popieścić zębami, to rób to niesamowicie delikatnie – on ma mieć z tego przyjemność a nie myśleć, że chcesz mu go odgryźć!
  4. Koniecznie używaj do tego rąk, nie zapominaj o jego jajkach, one też potrzebują pieszczot. Pamiętaj też o punkcie G (tak, mężczyźni też go mają). To to miejsce między jajkami a odbytem. Gładź go po udach, ściskaj (delikatnie!) za pośladki.
  5. Jak już wspomnieliśmy – nie zapominaj o jego jądrach. Możesz je nawet wziąć do ust i (LEKKO!) possać.
  6. Sama weź się do roboty, nie czekaj, aż Cię o to poprosi. On uwielbia kiedy to Ty przejmujesz inicjatywę!
  7. Rób to wszystko powoli. Seks oralny to nie są wyścigi!
  8. Spróbuj różnych technik, ssanie, lizanie, dotykanie… No wiesz o co chodzi. Sprawdzisz w ten sposób, która technika jest dla niego najbardziej przyjemna.

Jeśli seks oralny Ci nie odpowiada, to zwyczajnie mu o tym powiedz. Logiczne, że nikt nie będzie Cię do niczego zmuszać. Zawsze jednak możesz próbować. Może smak Ci nie odpowiada? To zawsze można obejść – bita śmietana, smakowe żele… ??

Zobacz również: ceske-porno-filmy.cz/znasilneni

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne