Strona głównaZdrowieCzemu warto skorzystać z implantologii?

Czemu warto skorzystać z implantologii?

Implantologia w Polsce jest obecnie znacznie bardziej zaawansowana niż kilkanaście lat temu. Pomaga osobom, które straciły zęby w wyniku choroby lub wypadku. Dzięki nowoczesnym technologiom można niemal idealnie odtworzyć zęby i sprawić, żeby pacjent mógł się uśmiechać bez najmniejszego dyskomfrotu.

Implanty zębów to zdrowy zgryz

W wieku dziecięcym nie zawsze nasze zęby rosną tak, jakbyśmy tego chcieli. Potem po osiągnieciu dorosłości, wiele osób ma również problem z ósemkami. Mogą one przesunąć zęby tak, że zgryz niestety nie wygląda dobrze. 

Nieprawidłowy zgryz może wpływać na cały organizm. Nie  chodzi tutaj tylko o problem z gryzieniem, ale także o prawidłową mowę oraz bóle głowy. Poza tym, braki w uzębieniu bardzo przeszkadzają w gryzieniu niektórych pokarmów. 

Wstawiając implanty zębowe możemy wyrównać przestrzenie między zębami, a także sprawić, żeby uśmiech zyskał blask! 

Większe poczucie własnej wartości

Uzębienie bardzo wpływa na nasz wygląd, ale również poczucie własnej wartości. Nowoczesna stomatologia pomaga w polepszeniu wyglądu uzębienia. Braki w uzębieniu wpływają na wygląd twarzy. Kiedy nie mamy wszystkich zębów twarz wydaje się starsza, a policzki stają się zapadnięte. Korzystając z usług profesjonalnego stomatologa, np. implanty warszawa mamy pewność, że implanty będą dobrane pod kątem naszych naturalnych zębów. Korona zęba, którą stomatolog mocuje do implantu, jest dostosowywana kolorystycznie do innych zębów, dlatego całość wygląda bardzo naturalnie. Z implantami można czuć się tak samo, jak z naturalnymi zębami. 

Gdzie zgłosić się po pomoc szukając implantologii?

Implantologia jest dostępna w wielu miastach – dentysta ursynów lub inne gabinety stomatologiczne posiadają stomatologów-chirurgów, którzy zajmują się także usuwaniem zębów i zakładaniem implantów zębowych. Zanim wybierzemy dany gabinet warto sprawdzić jakie ma doświadczenie w wykonywaniu implantów. Wstawienie implantów jest nieco bardziej skomplikowanym zabiegiem niż standardowe plombowanie w zwiazku z czym doświadczenie dentysty ma tutaj istotne znaczenie. 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne