Strona głównaOdżywianieWitariada 2022 wielkie wydarzenie dla miłośników zdrowego odżywiania

Witariada 2022 wielkie wydarzenie dla miłośników zdrowego odżywiania

Witariada 2022 to festiwal skupiający się na zdrowym trybie życia i zdrowym odżywianiu. W Polsce to już trzecia edycja tego wydarzenia, które skupia wokół siebie miłośników zdrowego odżywiania i stylu życia. To wydarzenie dla każdego bez ograniczeń wiekowych, na Witariadzie znajdą atrakcje zarówno dzieci jak i seniorzy. Z poniższego artykułu dowiesz się co przygotowali organizatorzy na tegoroczną edycję największego wydarzenia organizowanego w Polsce dla fanów zdrowia.

Wyjątkowa kuchnia

Na Witariadzie 2022 na uczestników czekać będzie specjalna kuchnia, która będzie serwowała witariańskie i wegańskie smakołyki. Wszystkie potrawy będą przygotowywane ze świeżych warzyw i owoców. Do przygotowania potraw będą zaangażowane osoby, które wkładają wiele miłości w to co robią. To wyjątkowy czas, w którym uczestnicy będą mogli spędzić wspólnie przy pysznym jedzeniu. Wtedy też będzie można nawiązać nowe znajomości i podzielić się swoją wiedzą. Po wyjątkowym posiłku będzie można aktywnie spędzić czas w różnych strefach festiwalu, na których będą odbywać się ciekawe zajęcia.

Rozwój dla ciała i ducha

Witariada 2022 odbędzie się w dniach 14-17 lipca. To czas, który warto zapisać w kalendarzu i już dziś kupić bilety na to wyjątkowe wydarzenie. Jeśli zainteresowana osoba nie może pojawić się na cały okres trwania festiwalu może również zakupić bilety na dowolnie wybrany dzień. Na Witariadę warto zabrać przede wszystkim dobry humor, wygodne ubranie i obuwie, a także pozytywną energię by miło spędzić czas wspólnie z innymi ludźmi o podobnych poglądach.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, zaczynając od wykładów, które poprowadzą znane osobistości ze świata zdrowego odżywiania, poprzez warsztaty, a kończąc na koncertach. Wieczorami będzie można zasiąść przy wspólnym ognisku. To czas, który daje możliwość nie tylko odprężenia i odpoczynku, ale również idealny moment na poszerzenie swojej wiedzy i rozwój osobisty. Tegoroczne wydarzenie będzie bogate również w wiele zajęć m.in. z medytacji, jogi czy tańca. Będzie można nauczyć się ćwiczeń oddechowych, a także zaznajomić się z rytuałem tybetańskim. To idealny czas dla całej rodziny, atrakcje jakie przygotowali organizatorzy dopasowane są do różnych grup wiekowych, dlatego na wydarzenie może przyjechać każdy od maluszka po seniora.

Na stronie https://www.witariada.com/ można znaleźć więcej informacji i zapoznać się z mapką jak będą wyglądać poszczególne strefy wydarzenia. Strona to miejsce, na której można kupić również bilety.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne