Strona głównaUncategorizedZnany Księgowy - znajdź biuro rachunkowe dla swojej firmy.

Znany Księgowy – znajdź biuro rachunkowe dla swojej firmy.

Do każdego nasze klienta przypisany jest jeden księgowy, który pomaga przy rozwoju państwa biznesu. Jeżeli dopiero planujesz zarejestrować firmę, zapraszamy do naszego portalu Znany Księgowy – pomożemy za darmo wypełnić dokumentację rejestrującą, doradzimy jaką formę opodatkowania wybrać. Doświadczeni pracownicy na bieżąco uzupełniający wiedzę w różnych formach np. poprzez udział w kursach sprawnie poprowadzą twoje rozliczenia podatkowe. Do państwa dyspozycji mamy ekspertów z zakresu księgowości. Wychodząc naprzeciw twoim wymaganiom oferujemy usługi księgowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasi klienci jednogłośnie chwalą sobie współpracę z naszym biurem księgowym. Opinie o nas możesz przeczytać na naszej stronie www. Zobacz także opinie naszych klientów na gogle my business. Jeśli chcesz, możemy dać tobie numery do paru naszych klientów z którymi współpracujemy aktualnie. Przekonaj się sam rozpoczynając z nami współpracę. Głównym celem naszej działalności jest satysfakcja klienta. Niech o nas świadczą liczni klienci czy poziom oferowanych usług.

Oferta dla każdego przedsiębiorcy. Biuro rachunkowe z atrakcyjną ofertą.

Nasza oferta handlowa skierowana jest do dużych podmiotów gospodarczych ale również dla przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jednoosobową działalnością gospodarczą. Za wyborem naszej firmy do świadczenia księgowości oraz prowadzenia spraw kadrowo-płacowych przemawia kompleksowość naszej oferty i przystępne ceny. Zadzwoń do nas lub napisz. Porównaj ceny usług księgowych w kilku biurach rachunkowych z portalem Znany Księgowy. Sprawdź – Znany Księgowy . Ofertę handlową omawiamy i ustalamy zawsze z klientami indywidualnie, by dobrze odpowiedzieć na ich oczekiwania oraz wymagania, ale również wybrać najlepszą opcję. Zakres świadczonych usług to: prowadzenie ksiąg przychodów oraz rozchodów; rozliczanie ryczałtowych form opodatkowania; prowadzenie ksiąg handlowych; obsługa kadrowo-płacowa; pomoc przy zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej; rozliczenia pit, zus, pfron; pomoc w zakresie szkoleń z bhp; odbiór dokumentów od klientów; reprezentowanie klienta przed urzędem skarbowym, zus; pomoc w zakupie oraz instalacji kas fiskalnych. Oprócz doradztwa finansowego zajmiemy się także opracowaniem deklaracji podatkowych i pomożemy w kwestiach dotyczących rozliczeń publicznoprawnych.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne