Strona głównaUncategorizedDomki spełniające marzenia

Domki spełniające marzenia

Jeśli mowa jest o wypoczynku, to powinien on oczywiście zapewniać pełen relaks, odetchnięcie od codzienności. Do tego potrzeba jest oczywiście wybrania właściwego miejsca, właściwego obiektu noclegowego.

Takim miejscem, które spełnia oczekiwania bardzo wielu osób, które cieszy się bardzo dużym powodzeniem w naszym kraju, jest na pewno Zakopane. To miejsce bardzo szczególne dla każdego krajana, to jeden z bardziej obleganych kurortów turystycznych w naszym kraju. Znajdziemy tutaj wiele różnych propozycji związanych z noclegami, aczkolwiek będziemy chcieli w sposób szczególny zwrócić uwagę na coś bardzo wyjątkowego, a mianowicie na drewniane domki położone w większości w malowniczej i cichej dzielnicy miasta Olcza.

Mowa jest o kompleksie siedmiu domków drewnianych, spośród których sześć jest przeznaczona dla maksymalnej ilości sześciu osób, a ostatni o nazwie Akwarela to miejsce przeznaczone dla maksymalnej ilości ośmiu osób.

W tym ostatnim domku do dyspozycji gości jest także sauna. Warto odnotować, że w niektórych z tych domków istnieje możliwość przybycia z własnym pupilem, na co uwagę zwraca obecnie dosyć sporo osób. Każdy z domków ( Limba, Litwor, Goryczka, Omieg, Lilia, Szarotka oraz Akwarela) jest bogato wyposażony, posiada komfortowe łazienki, komfortowe sypialnie z wygodnymi łóżkami, w pełni wyposażone aneksy kuchenne, przestronne salony oraz miejsce na zaparkowanie samochodu i miejsce na rozpalenie grilla. Każdy z domków to równocześnie także wspaniałe widoki na Gubałówkę oraz na inne majestatyczne tatrzańskie szczyty. To miejsce po prostu zapiera dech w piersiach, a można o tym przekonać się chociażby zaglądając na stronę internetową znajdującą się pod adresem Zakopane domki. Tam też znajdziemy szereg cennych informacji na temat każdego z tych domków, na temat ich wyposażenia, na temat szerokich możliwości wypoczynku, jakie on daje. To obiekty, które należy brać pod uwagę planując przyjazd do Zakopanego.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne