Strona głównaUncategorizedEstetyczny ubiór kelnera wywołuje pozytywny odbiór u klienta

Estetyczny ubiór kelnera wywołuje pozytywny odbiór u klienta

To, co przyciąga klientów do restauracji to przede wszystkim dobre jedzenie, ale nie tylko. Dobre lokale gastronomiczne charakteryzują się także odpowiednim wystrojem wnętrza, doborem oświetlenia, ale przede wszystkim miłą i estetycznie ubraną obsługą. Zadbani kelnerzy i kelnerki stanowią wizytówkę restauracji i tym samym wywołują pozytywny odbiór u klienta.

Profesjonalny wizerunek kelnera

Wizerunek kelnera ma bardzo mocny wpływ na to, jak postrzegany jest cały lokal. Praca obsługi restauracji polega na ciągłym kontakcie z ludźmi, dlatego też ich schludny oraz elegancki wygląd niewątpliwie wpływa pozytywnie na czas spędzony w danym lokalu przez odwiedzającego.

Wiele restauracji wymaga od pracowników ściśle określonego stroju, który w najbardziej efektywny sposób będzie oddziaływał na gości lokalu.  Odpowiednim strojem dla kelnerów i kelnerek jest klasyczny uniform, którego nieodzownym elementem jest koszula kelnerska.

Koszule kelnerskie charakteryzują się bogatą kolorystyką oraz różnorodnością fasonów, dlatego też ich efekt wizualny w znaczący sposób podkreśla charakter lokalu, jego renomę oraz liczbę gwiazdek.

Dostępne w sprzedaży koszule przeznaczone dla obsługi restauracji dostępne są w wersjach o różnych długościach rękawów od krótkich po długie, od prostych do podwijanych. Zróżnicowanie koszul dotyczy także ich kolorystyki oraz typu kołnierzyka.

Czym powinna charakteryzować się odpowiednia koszula?

Odpowiednio dobrana koszula kelnerska powinna być dobrze dopasowana i wygodna, jednak nie powinna krępować ruchów. Dla pań odpowiednie będą fasony koszul z cięciem w talii, a dla panów idealny będzie model koszuli slim- fit.

Najbardziej klasyczna koszula kelnerska charakteryzuje się wysokim jakościowo składem tkaniny, który zawiera 100% bawełny. Zaletą takiej koszuli jest jej nieskazitelna elegancja oraz ponadczasowy wygląd. W ofercie producentów odzieży specjalistyczne spotkać można także produkty posiadające domieszkę elastanu, co poprawia znacząco proces prasowania odzieży.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne